În relaţiile dintre fiinţe, nu există decât o crimă: crima indiscreţiei. A insista, în orice privinţă, e un semn rău. Ce bădărănie în profunzime!
În relaţiile dintre fiinţe, nu există decât o crimă: crima indiscreţiei. A insista, în orice privinţă, e un semn rău. Ce bădărănie în profunzime!
Share
