Pot înţelege şi accepta ca legitime anomaliile, în dragoste şi în orice alt domeniu; însă faptul că există impotenţi în rândul proştilor e ceva ce mă depăşeşte.
Pot înţelege şi accepta ca legitime anomaliile, în dragoste şi în orice alt domeniu; însă faptul că există impotenţi în rândul proştilor e ceva ce mă depăşeşte.
Share
