Am admis că angoasa se produce exclusiv în “eu” şi că numai “eul” este capabil să creeze şi să resimtă angoasa; poziţia astfel adoptată ne permite să privim situaţia dintr-un nou unghi.
Am admis că angoasa se produce exclusiv în “eu” şi că numai “eul” este capabil să creeze şi să resimtă angoasa; poziţia astfel adoptată ne permite să privim situaţia dintr-un nou unghi.
Share
