Am prostul obicei de a răspunde la scrisori. Aşa am devenit victima unei mulţimi de pisălogi. E drept că, pe de altă parte, cine nu-mi răspunde la scrisori a terminat-o cu mine. Nu am nicio încredere în el şi nu-i iert bădărănia sau neglijenţa.
Am prostul obicei de a răspunde la scrisori. Aşa am devenit victima unei mulţimi de pisălogi. E drept că, pe de altă parte, cine nu-mi răspunde la scrisori a terminat-o cu mine. Nu am nicio încredere în el şi nu-i iert bădărănia sau neglijenţa.
Share
