Reacţia nevrotică ce se produce întotdeauna la decesul unei fiinţe apropiate nu este altceva decât o autoacuzaţie, un reproş făcut sieşi de a fi fost cauza acestui deces.
Reacţia nevrotică ce se produce întotdeauna la decesul unei fiinţe apropiate nu este altceva decât o autoacuzaţie, un reproş făcut sieşi de a fi fost cauza acestui deces.
Share
