Ultrapolitizarea spiritelor e o catastrofă fără egal. Mai bine diletantism decât ideologie, mai bine să nu depinzi de nimic. Dar de ce nu sunt vizavi de Dumneavoastră un diletant? Ochii, ochii Dumneavoastră au făcut din mine un fanatic.
Ultrapolitizarea spiritelor e o catastrofă fără egal. Mai bine diletantism decât ideologie, mai bine să nu depinzi de nimic. Dar de ce nu sunt vizavi de Dumneavoastră un diletant? Ochii, ochii Dumneavoastră au făcut din mine un fanatic.
Share
