În mod normal, nimic nu este mai statornic în noi decât noi înşine, sentimentul propriului eu. Eul ne apare ca o realitate independentă, unică şi bine diferenţiată de restul existenţei.
În mod normal, nimic nu este mai statornic în noi decât noi înşine, sentimentul propriului eu. Eul ne apare ca o realitate independentă, unică şi bine diferenţiată de restul existenţei.
Share
