Ni s-a inoculat că trebuie să fim fericiţi şi că, dacă eşti nefericit, eşti greşit. Nu-i chiar aşa. E ok să fii şi nefericit. E ok şi să te plictiseşti. E foarte important să ştii să te plictiseşti. După, preţuieşti altfel fericirea.
Ni s-a inoculat că trebuie să fim fericiţi şi că, dacă eşti nefericit, eşti greşit. Nu-i chiar aşa. E ok să fii şi nefericit. E ok şi să te plictiseşti. E foarte important să ştii să te plictiseşti. După, preţuieşti altfel fericirea.
Share
