Partea cea mai rea, atunci când trăieşti o poveste romanţioasă, de orice fel ar fi, e că în urma ei rămâi cumplit de neromanţios.
Partea cea mai rea, atunci când trăieşti o poveste romanţioasă, de orice fel ar fi, e că în urma ei rămâi cumplit de neromanţios.
Share
